ХІТ – НФК Ураган – 15 тур VBET Екстра-ліги 23/24

ХІТ 2 - 3 Ураган
28 Гру 2023 - 14:00м.Київ, СК "ЦСК ЗСУ"

Всі голи були забиті в першій половині – наші відкрили рахунок завдяки автоголу Петра Шотурми, який у боротьбі з Даниілом Абакшиним зрізав мʼяч у власні ворота. Гості відповіли голом Миколи Грицини, але «ХІТ» знову вийшов вперед на 13-й хвилині – після пасу Абакшина ворота суперників головою вразив Олександр Педяш. Франківці спочатку зрівняли результат після потужного удару Станіслава Моспана (помилився Олександр Сухов, від рук якого мʼяч залетів у сітку наших воріт). А перед самою перервою Петро Шотурма вивів гостей вперед, красиво перекинувши Сухова, який вийшов з воріт на перехоплення – 2:3.

У другому таймі «Ураган» свідомо віддав ініціативу, і у «ХІТа» було суттєве домінування, проте врятувати гру не вдалося – неймовірними спасіннями відзначився голкіпер «драконів» Юрій Савенко.
Завершуємо цей рік на другій сходинці в турнірній таблиці, і йдемо на невеликі новорічні канікули. Слава ЗСУ!