ХІТ – Рятувальник – 20 тур VBET Екстра-ліги 23/24

ХІТ 10 - 1 Рятувальник
03 Лют 2024 - 14:00СК "ЦСК ЗСУ"
Яскраво перемагаємо вдома “Рятувальник” з рахунком 10:1 у 20-му турі чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24!
Вже в першому таймі наші хлопці забили у ворота гостей сім м’ячів – Андрій Мельник відзначився зі штрафного (але арбітри записали в протокол автогол на Дмитра Баранника через рикошет), далі забивали Олександр Педяш, Артур Подлюк, Євгеній Жук, двічі Ігор Чернявський, а Мельник таки записав своє прізвище в протокол як автор забитого м’яча.

По перерві Денис Зеленкевич розмочив рахунок, але столичні забили ще тричі. Дубль оформив Даниіл Абакшин, а ось Антон Кончаков зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Володимира Поночовного і це був другий автогол у цій зустрічі.

Після 20-го туру “ХІТ” набрав 43 очки і продовжує переслідувати “Ураган” – у франківців 52 набрані очки, але у наших є гра в запасі. У середу, 7 лютого, “ХІТ” у Дніпрі проведе перший матч 1/8-ої фіналу Кубка України 23/24 проти місцевої команди “Athletic Futsal”.