ХІТ – Кардинал-Рівне – 25 тур VBET Екстра-ліги 23/24

ХІТ 6 - 0 Кардинал-Рівне
23 Бер 2024 - 13:00м.Київ, СК "ЦСК ЗСУ"

У матчі 25-го туру української футзальної Екстра-ліги сезону 2023/2024 наш “ХІТ” із тенісним рахунком розгромив “Кардинал-Рівне” 6:0.

На 5-ій хвилині після пасу Євгенія Жука розпочав розгром Євген Сірий, який переграв голкіпера гостей Дмитра Дяченка. Далі за справу взявся сам Жук – спочатку він заробив пенальті, який чітко реалізував; а згодом після передачі Сергія Журби забив свій фірмовий гол п’ятою.

Одразу по перерві після прострілу з лівого флангу від Руслана Шеремети забив Даниіл Абакшин – 4:0. На 32-й хвилині після пострілу Олександра Сухова підставив ногу Олександр Сметаненко, на якого був записаний п’ятий забитий м’яч. А крапку в цьому поєдинку поставив Володимир Поночовний, який забив після красивого пасу п’ятою від героя матчу Євгенія Жука.

6:0 – “ХІТ” набирає 58 очок в турнірній таблиці, відстаючи від “Урагана” на шість балів (франківці переграли в гостях “Рятувальник” 4-2). У вівторок, 26 березня зіграємо вдома перенесену гру 12-го туру проти хмельницького “Сокола”. Стартовий свисток запланований на 14:00.

Чемпіонат України з футзалу 23/24. VBET Екстра-ліга, 25 тур
23.03.2024, Київ, СК “ЦСК ЗСУ”

«ХІТ» – «Кардинал-Рівне» – 6:0 (3:0)
Голи: Сірий (5), Жук (16-пен., 17), Абакшин (22), Сметаненко (32), Поночовний (35)

«ХІТ»: Кравець (Сухов, 21) – Шеремета, Педяш, Абакшин, Подлюк – Жук, Поночовний, Сірий (К), Журба – Мельник, Сметаненко
Головний тренер – Олег Лук‘яненко

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 21) – Кручок, Басич, Волков, Ланко – Волянюк, М.Малиновський, Скибчик, Сорокін – Парфенюк