УКРАЇНА 4-2 НІДЕРЛАНДИ: ДРУГА ПЕРЕМОГА У ВІДБОРІ ЧС-2024

Збірна України здобула свою другу перемогу в групі 11 європейської кваліфікації до Чемпіонату Світу з футзалу 2024! Наша команда переграла збірну Нідерландів 4-2, оформивши реванш за поразку на Чемпіонаті Європи минулого року.

Українці потужно почали і до 12-ої хвилини вже були попереду 3-0. Спочатку відзначився Петро Шотурма ударом із середньої дистанції, а наш Ігор Чернявський перекривав огляд голкіперу суперників. Згодом шикарний гол після індивідуального рейду через півмайданчику провів Ігор Корсун, а за дві хвилини Даниіл Абакшин після передачі Ярослава Лебідя зробив перевагу +3.

Щоправда, голландці протягом тридцяти секунд зуміли скоротити відстань до мінімуму 2-3, і цей рахунок тримався аж до останніх секунд поєдинку. Суперники двічі переходили на гру з п’ятим польовим, і перед самою фінальною сиреною Ігор Корсун встановив остаточний переможний рахунок 4-2.

Після двох зустрічей у групі 11 збірна України набрала 6 очок та очолила трійку. Наступний матч в кваліфікації Чемпіонату Світу 2024 Україна проведе за місяць. Восьмого листопада команда Олександра Косенка зіграє в Приштині проти Косова. Остання гра кваліфікації – проти Нідерландів у гостях, відбудеться вже в березні 2023 року.

Кваліфікація ЧС-2024. Європа. Основний раунд.
Група 11. Латвія (Єлгава), 11.10.2022

Україна – Нідерланди – 4:2 (3:2)
Голи: Петро Шотурма, 6, Ігор Корсун, 10,40, Даниіл Абакшин, 12 – Саїд Бузамбу, 14,14

Україна: Кирило Ципун – Петро Шотурма, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Ігор Чернявський – Даниіл Абакшин, Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Артем Фаренюк, Сергій Малишко, Віталій Радевич, Андрій Мельник – Юрій Савенко
Головний тренер – Олександр Косенко

Нідерланди: Давід Стет (Мануел Кейк, 21) – Ісаам Дахмані, Ясмін Джурліч, Лахсен Буюзан, Йордані Мартінус – Саїд Бузамбу, Матс Велсебур, Мохамед Бен Халу, Мохамед Аттаібі, Уалід Таріфіт, Соеремлі Те Вреде, Мохамед Ших, Абдельмухаімін Амгхар
Головний тренер – Мігель Андрес

Попередження: Ігор Корсун, 13, Віталій Радевич, 31 – Матс Велсебур, 16, Уалід Таріфіт, 28, Саїд Бузамбу, 31, Мохамед Бен Халу, 35
Вилучення: Саїд Бузамбу, 32