ЛІТНІЙ ЧЕМПІОНАТ: «ХІТ» ЗДОБУВ ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ!

«ХІТ» здобув першу перемогу в Літньому чемпіонаті Нескореної столиці, перегравши у третьому турі Суперліги «Десну-Гостомель» 3-1.

Рахунок класним ударом у дев’ятку воріт відкрив Ігор Чернявський на 5-ій хвилині. Він же асистував Оресту Боргуну у другому таймі, коли наші подвоїли перевагу. Буквально в наступній атаці рахунок став 3-0 – Чернявський вдало зіграв у відборі, а після удару Сергія Журби був першим на добиванні. Зрозуміло, що Ігоря було визнано найкращим гравцем матчу. Хоча до честі суперників, вони не здалися і провели гол престижу. За п’ять хвилин до кінця гри Олег Бондарчук таки пробив Олександра Сухова.

3-1 – «ХІТ» здобув першу перемогу на турнірі, та набрав чотири очки. Наразі наша команда посідає третю сходинку в турнірній таблиці. В інших матчах третього туру Суперліги «Clust» розгромив «Микільську слобідку» 11-0, а «Skidka» здолала «Star» 4-3. Наступний тур відбудеться за тиждень, 18 червня.

Запис матчу “ХІТ” 3-1 “Десна-Гостомель”: