«ХІТ» ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ЗАБИВ 14 М’ЯЧІВ У ЕКСТРА-ЛІЗІ, РОЗГРОМИВШИ «СОКІЛ» 14:2!

У матчі 14-го туру Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022 наш «ХІТ» встановив рекорд, забивши вперше суперникам по вищому українському дивізіону аж 14 (!) м’ячів! Під гарячу руку і ногу команди Олега Лук’яненка у суботу, 4 грудня потрапив хмельницький «Сокіл», який наші хлопці почали громити зі старту поєдинку.

Рахунок вже на 2-ій хвилині відкрив Олександр Школьний, за хвилину перевагу подвоїв Євген Сірий. У середині першої половини рахунок був 5:0 після голів Ярослава Лебідя, Олександра Педяша, та Олександра Школьного. Трохи пізніше забили Олександр Педяш та Ігорь Чернявський, а перед самою перервою відзначилися Олександр Ліфер та Микола Кібиш, тож на відпочинок команди пішли за неймовірного рахунку 9:0.

По перерві гості розмочили рахунок після дотепного розіграшу вільного удару, а за рахунку 11:1 пощастило і з розіграшем кутового, коли невдало впав наш голкіпер Олександр Сіріцький.

Але взагалі у другій половині Школьний оформив хет-трик, Чернявський дубль (реалізував пенальті), а ось Педяш став автором пента-трика, забивши за матч п’ять м’ячів у ворота хмельницької команди.

14:2 – «ХІТ» встановлює командний рекорд в Екстра-лізі по забитим м’ячам у ворота суперників, набирає у турнірній таблиці 29 очок, і продовжує посідати другу сходинку. Наступний, 15 тур Екстра-ліги наша команда пропускає.

Чемпіонат України з футзалу 2021/2022. Parimatch Екстра-ліга, 14 тур

Київ, СК «ЦСК ЗСУ», 04.12.2021; 12:00

«ХІТ» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 14:2 (9:0)

Голи: Олександр Школьний (2,10,25), Євген Сірий (3), Ярослав Лебідь (8), Олександр Педяш (8,12,27,39,39), Ігор Чернявський (12,35-з пенальті), Олександр Ліфер (18), Микола Кібиш (19) – Вадим Данилюк (23), Максим Стрельцов (29)

«ХІТ»: 1. Максим Лисенко (30. Олександр Сіріцький, 21) – 12. Володимир Поночовний, 13. Ярослав Лебідь, 88. Євген Сірий, 90. Олександр Школьний – 11. Євгеній Жук, 14. Ігор Чернявський – 7. Орест Боргун, 10. Сергій Журба, 17. Олександр Педяш, 9. Микола Кібиш, 5. Олександр Ліфер – 77. Олександр Сухов

Головний тренер – Олег Лук’яненко

«Сокіл»: 12. Богдан Бабенко (1. Олег Чайка, 3-20, 35-40) – 5. Андрій Хамдамов, 3. Микола Сохорук, 11. Владислав Первєєв, 14. Єгор Донець – 16. Кирило-Ілля Бабак, 8. Вадим Данилюк, 9. Олексій Боднар, 13. Костянтин Абзалов – 4. Максим Стрельцов, 17. Олександр Орган