ПІДСУМКИ 5 ТУРУ: «ХІТ» І «УРАГАН» ПРОДОВЖУЮТЬ ЛІДИРУВАТИ

Підбиваємо підсумки п’ятого ігрового уїк-енду Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022 – дивимося відео-огляди матчів, аналізуємо турнірну таблицю, і нагадуємо пари шостого та сьомого турів, які пройдуть 9 та 16 жовтня.

Розпочинаємо з матчу в Хмельницькому, де наш «ХІТ» переграв місцевий «Сокіл» 4-2, хоча поступався 0-2:

***

«Ураган» з великими труднощами переміг аутсайдера «ДЕ Трейдинг» 3:2, а Микола Грицина забив переможний м’яч на 36-ій хвилині:

***

Херсонський «Продексім» вдома розгромив АФФК «Суми» 7:2, пропустивши вже на четвертій хвилині:

***

Єдина нічия в турі була зафіксована у Харкові, де «Viva Cup» та «Енергія» зіграли внічию 2-2:

***

Всі результати 5 туру  Parimatch Екстра-ліги 21/22:

Ураган 3-2 ДЕ Трейдинг

Сокіл 2-4 ХІТ

Продексім 7-2 АФФК «Суми»

VIVA CUP 2-2 Енергія

(пропускав тур – Кардинал-Рівнестандарт)

***

В турнірній таблиці після п’ятого туру продовжують лідирувати «ХІТ» та «Ураган», які набрали по одинадцять очок. «Продексім» піднявся на третю сходинку, а «Енергія» опустилася на четверту.