«СОКІЛ» 2-4 «ХІТ»: ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ!

В матчі 5-го туру Parimatch Екстра-ліги 21/22 наш «ХІТ» здобув вольову перемогу у Хмельницькому, програючи «Соколу» на старті поєдинку 0:2.

Початок гри вийшов для наших хлопців вельми невдалим. Вже на 4-ій хвилині Владислав Первєєв дальнім ударом відкрив рахунок, а за три хвилини після розіграшу штрафного Костянтин Абзалов подвоїв перевагу господарів.

Олег Лук’яненко одразу взяв тайм-аут, і привів до тями нашу команду. Роль лідера взяв капітан Сергій Журба, який на лівому фланзі продавив Артура Подлюка і блискучим ударом у дев’ятку скоротив відстань – 1:2.

Наші продовжували тиснути і на п’ятнадцятій хвилині після розіграшу кутового зрівняли рахунок. Журба виконав подачу, а Олександр Педяш класним ударом зльоту вразив ціль – 2:2!

Столичні спіймали кураж і у першій половині відзначилися ще двічі. Спочатку Володимир Поночовний та Ярослав Лебідь розіграли аут і Лебідь могутнім ударом від бокової лінії вивів «ХІТ» вперед. А за півтори хвилини до перерви Педяш прострілив з ауту, а Олександр Школьний в один дотик переправив м’яч у сітку воріт «Сокола» – 2:4.

Дивно, але у другій половині глядачі забитих м’ячів не побачили, хоча моменти для взяття воріт були. Також було багато стиків та суточок на майданчику. Але головне, що наш захист та Олександр Сіріцький зіграли надійно і зберегли переможний результат.

4:2 – «ХІТ» здобуває перемогу у Хмельницькому, набирає 11 очок в турнірній таблиці і продовжує разом із «Ураганом» лідирувати в чемпіонаті. Наступний тур (шостий) «ХІТ» пропускає, а у сьомому турі (16.10.2021) ми зіграємо в Києві проти львівської «Енергії».

ПРОТОКОЛ

Чемпіонат України з футзалу 2021/2022. Parimatch Екстра-ліга. 5 тур

Хмельницький. СК «ГУНП», 02.10.2021; 12-00

«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ) – 2:4 (2:4)

Голи: Владислав Первєєв (4), Костянтин Абзалов (7) – Сергій Журба (11), Олександр Педяш (16), Ярослав Лебідь (17), Олександр Школьний (19)

«Сокіл»: Сергій Шевченко (Богдан Бабенко, 17:33) – Артур Подлюк, Андрій Хамдамов, Кирило-Ілля Бабак, Костянтин Абзалов – Микола Сохорук, Владислав Первєєв, Богдан Токар, Олег Гуцуляк – Вадим Данилюк, Олексій Боднар, Єгор Донець, Олександр Орган

Головний тренер – Роман Ковальчик

«ХІТ»: Олександр Сіріцький – Ярослав Лебідь, Євгеній Жук, Ігор Чернявський, Євген Сірий – Максим Літвінов, Сергій Журба, Олександр Школьний, Олександр Педяш – Микола Кібиш, Олександр Ліфер, Володимир Поночовний – Владислав Лисенко

Головний тренер – Олег Лук’яненко

Попередження: Костянтин Абзалов (32) – Євген Сірий (7), Олександр Сіріцький (9), Олександр Школьний (30)

Арбітри: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Олена Хомич (Луцьк)