«ХІТ» У ФІНАЛІ КУБКУ УКРАЇНИ!

У півфіналі Кубку України 2020/2021 наш «ХІТ» здолав АФФК «Суми» 4:1 та здобув перепустку у вирішальний матч!

У першому таймі сумська команда на правах господарів показала велике бажання проявити себе, проте їх наміри зламала наша контратака на 10-їй хвилині. Після перехоплення і пасу від Ореста Боргуна красивим ударом повз голкіпера відкрив рахунок Андрій Борсук!

У другому таймі була більш обережна гра, проте лише до тридцятої хвилини. У цей момент блискучу індивідуальну майстерність проявив Євген Жук, який скористався пасом Ігоря Борсука і подвоїв перевагу «ХІТа».

«Суми» замінили воротаря на п’ятого польового, і капітан Роман Зеленський скоротив відстань – 1:2.

Господарі пішли ва-банк і почали розкриватися, і тут Жук знову якнайкраще проявив себе у важливий момент, оформивши дубль. Після цього міг відзначитися Боргун, проте влучив м’ячем у поперечину. Не біда – за пару хвилин Орест таки забив м’яч після класного пасу Журби.

4:1 – «ХІТ» крокує у фінал Кубку України, де у суботу 3 квітня у вирішальному протистоянні зійдеться з «Продексімом». Херсонська команда в іншому півфіналі перемогла з рахунком 2:0 харківський «Моноліт/Viva Cup».

Фінальна гра стартує о 14:00! Дивимося пряму трансляцію зустрічі на нашому сайті та вболіваємо за «ХІТ»!